ibbsk-preloader
eye23
Gençler 1 altın, 1 gümüş madalya ile başladı...
eye22
İstanbul BBSK, Olympiacos deplasmanında...

Tahinci Oğlu Basketbol Ligi
Son Karşılaşmalarımız

50 : 98

İSTANBUL BBSK

VS

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

Cebeci Spor Salonu

11 Mayıs 2019 12:15

111 : 74

İSTANBUL BBSK

VS

ANADOLU EFES

Sinan Erdem Spor Salonu

04 Mayıs 2019 12:15

65 : 94

İSTANBUL BBSK

VS

GAZİANTEP BASKETBOL

Cebeci Spor Salonu

27 Nisan 2019 17:00

Voleybol Efeler Ligi
Son Karşılaşmalarımız

3 : 2

ARKAS SPOR

VS

İSTANBUL BBSK

İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)

09 Mart 2019 13:00

3 : 1

İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ

VS

İSTANBUL BBSK

AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU)

02 Mart 2019 14:00

3 : 0

İSTANBUL BBSK

VS

MALİYE PİYANGO

İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)

23 Şubat 2019 11:00

branch image
Tahincioğlu Basketbol Ligi
branch image
Efeler Voleybol Ligi
SıraTakımOP
1ANADOLU EFES2853
2FENERBAHÇE BEKO2852
3TOFAŞ2846
4GALATASARAY DOĞA ...2846
5GAZİANTEP BASKETBOL2845
6BEŞİKTAŞ SOMPO ...2844
7TÜRK TELEKOM2844
8BANVİT2842
9BAHÇEŞEHİR KOLEJİ2841
10DARÜŞŞAFAKA TEKFEN2841
11PINAR KARŞIYAKA2839
12AREL ÜNİVERSİTESİ ...2836
13İSTANBUL BBSK2834
14AFYON BELEDİYESPOR2834
15ADATIP SAKARYA ...2833
SıraTakımOP
1HALKBANK222.652
2ARKAS SPOR221.774
3GALATASARAY221.500
4MALİYE PİYANGO221.324
5FENERBAHÇE221.143
6İSTANBUL BBSK221.167
7TOKAT BLD. PLEVNE221.068
8ZİRAAT BANKASI221.000
9İNEGÖL BLD.220.627
10İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ220.694

Yüzme

Dünya Serilerinde 10 Madalya

İtalya ve Almanya’da gerçekleştirilen Paralimpik Yüzme Dünya Serisi yarışlarında sporcularımız 4 altın, 3 gümüş ve 3 bronz madalya elde ederken, Beytullah Eroğlu ...
Devamını Oku

13 Haziran 2019 12:44

Yüzme

Dünya Serilerinde 10 Madalya

İtalya ve Almanya’da gerçekleştirilen Paralimpik Yüzme Dünya Serisi yarışlarında sporcularımız 4 altın, 3 gümüş ve 3 bronz madalya elde ederken, Beytullah Eroğlu ve...

13 Haziran 2019 10:26

Güreş

Şampiyonlardan Başkan'a Ziyaret

Bu yıl Avrupa Şampiyonalarında fırtına gibi eserek birçok başarı elde eden güreş şubemizin şampiyon sporcuları Başkanımız Celalettin Deniztoker'i ziyaret etti.   Büy...

10 Haziran 2019 08:47

Judo

Can Güzel’den bronz madalya...

8-9 Haziran tarihlerinde Bosna Hersek’in Zvornik kentinde gerçekleştirilen Gençler Balkan Judo Şampiyonası 90 kiloda yarışan sporcumuz Can Güzel bronz madalya elde etti.

10 Haziran 2019 06:59

Voleybol

Voleybol altyapı sonuçları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Voleybol branşı altyapı takımlarımızın 8-9 Haziran tarihleri arasında oynadıkları maç sonuçları.

09 Haziran 2019 02:05

B. Engelli

4 Sporcumuzdan Tokyo Vizesi...

Para Okçuluk Dünya Şampiyonası’nda, ülkemiz 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları için 7 kota alırken, alınan 4 kotayı İstanbul BBSK sporcuları elde etti.

09 Haziran 2019 12:01

Karate

Karatecilerimizden 2 altın, 1 bronz...

Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları kota müsabakaları arasında yer alan Karate 1 Premier Lig’in Şangay etabında sporcularımızdan Serap Özçelik Arapoğlu ile Uğur Aktaş altın, Erman Eltemur bronz madalya k...

08 Haziran 2019 09:19

Güreş

Ahmet Duman, Avrupa İkincisi...

Milli güreşçimiz Ahmet Duman, Avrupa Gençler Güreş Şampiyonasını ikinci tamamlayarak gümüş madalyanın sahibi oldu.

06 Haziran 2019 01:02

Karate

Karate 1 Premier Lig

7-9 Haziran tarihleri arasında Çin’de düzenlenecek Karate 1 Premier Lig’de 13 sporcumuz madalya mücadelesi verecek.

04 Haziran 2019 07:41

Güreş

Hamza Bakır Avrupa Şampiyonu...

İspanya’da düzenlenen Gençler Avrupa Grekoromen Güreş Şampiyonasında sporcumuz Hamza Bakır finalde Rus rakibi Osman Shadov’u yenerek altın madalyanın sahibi oldu.

03 Haziran 2019 07:33

Karate

Balkan Şampiyonasında 3 madalya...

Minik ve Yıldızlar Balkan Karate Şampiyonası’nda Ecem Naz Konak birinci olurken Sudenaz Özdemir ile Harun Emin Yalçın ikincilik elde etti.

INSTAGRAM'DA
İBBSK