Yüzme Teşvik Şampiyonası’na damga vurduk..

28 Şubat 2016 Pazar 2370

İstanbul’da yapılan “9 Yaş Yüzme Teşvik Şampiyonası’nda sporcularımız 4X50 karışık Bayrak Yarışında Şampiyon olurken, 4X50 Bayrak serbest takımımız ise 2. sırada yer aldı.


Ferdi yarışlarda ise sporcumuz Denizhan Kızılçay 50 metre kelebekte şampiyon olarak altın, 100 metre karışıkta ise 2. olarak gümüş madalya kazandı.

 Burhan Felek Yüzme havuzunda düzenlenen "9 Yaş Yüzme Teşvik Yarışlarında " 22 kulüpten 246 sporcu mücadele ederken, kulübümüz adına ise 28 sporcu yarışlara katıldı.

Yarışlarda Denizhan Kızılçay, Hamza Demirbağ, Yağız Çaldıran ve Önder Ata Demirtaş'tan oluşan 4X50 karışık bayrak takımımız şampiyon olarak önemli bir başarıya imza attı ve altın madalyanın sahibi oldu.

Denizhan Kızılçay, Hamza Demirbağ, Yağız Çaldıran ve Salih Erdem'den oluşan 4x50 Serbest Bayrak takımımız ise Galatasaray’ın ardından 2. oldu. Yarışmada İstanbul Su Sporları Kulübü ise 3. Sırada yer aldı.

Ferdi yarışlarda ise başarılı sporcumuz Denizhan Kızılçay kendisini gösterdi ve 50 metre kelebekte şampiyon olarak altın, 100 metre karışıkta ise 2. olarak gümüş madalya kazandı. 

 

Yüzme Teşvik Şampiyonası’na damga vurduk.. (18)

Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...

Yorum Yaz

Siz de yorum yapın
Adınız
Eposta
Yorumunuz
 

film izle