Teşvik Yüzme Şampiyonası’nda 33 madalya…

06 Mart 2016 Pazar 2198

İstanbul’da yapılan 7-8 Yaş Teşvik Yüzme Şampiyonası’nda mücadele veren sporcularımız başarılı bir performans ortaya koyarak 11 altın, 12 gümüş ve 10 bronz olmak üzere toplam 33 madalya ile kürsüye ambargo koydu.


 

7-8 YAS TESVIK YUZME YARISLARI 1. GUN MADALYA KAZANAN SPORCULARIMIZ

50M SERBEST 8 YAS BAYANLAR

1.         ELIF ECE TETIK       BURAK SEZGIN YUZME KULUBU

2.         IDIL KUMASDERE    ISTANBUL BBSK

3.         ILGIN ATASOY         ISTANBUL BBSK

                       

50M KURBAGALAMA 8 YAS BAYANLAR

1.         IDIL KUMASDERE    ISTANBUL BBSK

2.         ECE YASLI    ISTANBUL TEKNIK UNIVERSITESI

3.         BERIL AYYILDIZ       ISTANBUL BBSK

                       

50M KURBAGALAMA 8 YAS ERKEKLER

1.         YAKUP ATAOL SERBEST   ISTANBUL BBSK

2.         KUZEY MADEN        ENKA S.K

3.         NECMETTIN ENES HOCALAR      ISTANBUL BBSK

                       

50M SIRTUSTU 8 YAS BAYANLAR          

1.         ZEYNEP ECRIN CAKIR       ISTANBUL BBSK

2.         ILGIN ATASOY         ISTANBUL BBSK

3.         GOKCE ISILDAK      ISTANBUL BBSK

                       

50M SIRTUSTU 8 YAS ERKEKLER          

1.         YAVUZ OMER AGA ENKA S.K

2.         MUSTAFA EFE CELIK         ISTANBUL BBSK

3.         DEVRIM EGE USLU ISTANBUL SU SPORLARI S.K

                       

50M KELEBEK 8 YAS BAYANLAR

1.         ELIF ECE TETIK       BURAK SEZGIN YUZME KULUBU

2.         NAZ EKSI       ISTANBUL BBSK

3.         KAYRANUR ARSLAN          OKYANUS KOLEJI S.K

                       

50M KELEBEK 8 YAS ERKEKLER

1.         MUSTAFA EFE CELIK         ISTANBUL BBSK

2.         ARDA ALI UYGUN    ISTANBUL BBSK

3.         CAN YASLI    ISTANBUL TEKNIK UNIVERSITESI

                            

7-8 YAS TESVIK YUZME YARISLARI 2. GUN MADALYA KAZANAN SPORCULARIMIZ

50M SERBEST 7 YAS BAYANLAR

1.         BERRANUR YILMAZ           ISTANBUL BBSK

2.         SITARE SIY   BURAK SEZGIN YUZME KULUBU

3.         DEFNE UYSAL         ISTANBUL BBSK

                       

50M SERBEST 7 YAS ERKEKLER

1.         ABDULLAH SUZEN  ISTANBUL BBSK

2.         EFE OZER     ISTANBUL BBSK

3.         RIDVAN YASIN AKSOY       ISTANBUL BBSK

                       

50M KURBAGALAMA 7 YAS BAYANLAR

1.         DEFNE UYSAL         ISTANBUL BBSK

2.         NAZLI ORNEK          ISTANBUL BBSK

3.         IREM YUKSEL          BURAK SEZGIN YUZME KULUBU

                       

50M KURBAGALAMA 7 YAS ERKEKLER

1.         EREN SALIH ACIKEL           ISTANBUL BBSK

2.         ABDULLAH SUZEN  ISTANBUL BBSK

3.         YASAR UTKU EDIZASLAN AYDINOGLU YUZME VE SUALTI S.K

                       

50M SIRTUSTU 7 YAS BAYANLAR          

1.         SITARE SIY   BURAK SEZGIN YUZME KULUBU

2.         ELIF TASKIN ISTANBUL BBSK

3.         MINEL SAHIN           ISTANBUL BBSK

                       

50M SIRTUSTU 7 YAS ERKEKLER          

1.         DENIZ POYRAZ ISERI         ISTANBUL BBSK

2.         ALP CALISKAN         ISTANBUL BBSK

3.         RIDVAN YASIN AKSOY       ISTANBUL BBSK

                       

50M KELEBEK 7 YAS BAYANLAR

1.         NEHIR CEYLAN        ISTANBUL BBSK

2.         NAZLI ORNEK          ISTANBUL BBSK

3.         ADA SOYSAL            ISTANBUL BBSK

                       

50M KELEBEK 7 YAS ERKEKLER

1.         YUSUF KEREM YUCEL      ISTANBUL BBSK

2.         EREN SALIH ACIKEL           ISTANBUL BBSK

3.         AYTUG SAHIN          ISTANBUL BBSK

                        

 

Teşvik Yüzme Şampiyonası’nda 33 madalya… (22)

Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...

Yorum Yaz

Siz de yorum yapın
Adınız
Eposta
Yorumunuz