Dünya’da Bileğimiz bükülmedi…

10 Ekim 2016 Pazartesi 2066

Bulgaristan’ın Blagoevgrad şehrinde yapılan Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası’nda Ay-Yıldızlı forma altında mücadele veren sporcularımız başarılı bir performans ortaya koyarak kürsüyü adeta parselledi ve 6 altın, 1 gümüş ve 1 bronz olmak üzere toplam 8 madalya kazandı.


 Blagoevgrad’da yapılan şampiyonada 21 yaş gençler kategorisinde 55 kiloda yarışan Said Erkam Bıyıkoğlu sağ kolda Dünya Şampiyonu olurken, Oğuzhan Koçak ise 80 kiloda gençler ve büyükler kategorisinde Dünya Şampiyonu olmayı başardı.  

Bedensel  Engelliler sınıfında Oturarak Engellilerde Mehmet Kaya sağ ve sol kolda Dünya Şampiyonu, Gökhan Seven de sol kolda Dünya Şampiyonu, sağ kolda ise Dünya 2.’si olurken, Ayakta Engellilerde ise Celali Bulut sol kolda Dünya 3. olarak kürsüye çıkmayı başardı. 

Yorumlar (1)

MEHMET KAYA
Külübümüz İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor kulübüne verdikleri destekten dolayı minnettarız..Onların bize göstermiş olduğu ilgi ve destek devam ettiği sürece başarılarımız inşallah katlanarak devam edecektir...Başkanımız başta olmak üzere tüm kulüp yetkilisi büyüklerime ve Değerli antronörümüz Mümtaz beye yardımlarından dolayı hasseten teşekkür ediyorum..
2 Adet Yorum İncelenmektedir. Henüz Onaylanmamıştır.

Yorum Yaz

Siz de yorum yapın
Adınız
Eposta
Yorumunuz
 

film izle