Spor İstanbul Basın ve Spor Ödülleri sahiplerini buldu

24 Mart 2017 Cuma 760

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş tarafından düzenlenen Basın ve Spor Ödülleri sahiplerine verildi. Basketbol takımımız adına ödülü Kulüp Başkanımız Bahattin Ulusan alırken, Bayan Judocularımız Kayra Sayit, Büşra Katipoğlu ve Dilara Lokmanhekim de ödüle layık görülen isimler arasında yer aldı.


 Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlenen organizasyonda birçok dalda ödül verildi. Kulüp Başkanımız Bahattin Ulusan, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Orhan Erdemir ve Faruk Çetin ile Bayan Judocularımızın da katıldığı ödül töreninde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş’nin de yeni adının bundan sonra ’’Spor İstanbul’’ olduğu açıklandı. 


“15 Temmuz Şehitleri için Koşuyoruz” pankartından dolayı Maratona destek veren takımlar kategorisinde Basketbol takımımız ödüle layık görülürken ödülü Kulüp Başkanımız Bahattin Ulusan aldı.

Bayan Judocularımız Kayra Sayit, Büşra Katipoğlu ve Dilara Lokmanhekim ise olimpik sporcular dalında ödüle layık görüldü.

 

AK Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu ile spor ve basın camiasından çok sayıda davetlinin yer aldığı gecede ödül alan isimler şu şekilde ;

Cüneyt Koryürek Özel Ödülü Türkiye Atletizm Vakfı Neriman Tekil Özel Ödülü Turan Göker Vefa Ödülleri Haldun Domaç, Mustafa Ekinci Jüri Özel Ödülü A Milli Futbol Takımı Ajans Kategorisi Anadolu Ajansı, Doğan Haber Ajansı, İhlas Haber Ajansı, Türk Spor Ajansı Yazılı Basın Haber Kategorisi 1. Mehmet Yılmaz Şenol (Fotomaç), 2. Ergun Balcı (Yeni Şafak), Ogün Şahinoğlu (Sabah) - Mansiyon Seyit Ahmet Gürdağ (Star) Yazılı Basın Fotoğraf Kategorisi 1. Onur Çoban (AA), 2. Adem Kabayel (Hürriyet), 3. Kurtuluş Yılmaz (Türkpix) - Mansiyon İsmail Coşkun (İHA) Görüntülü Basın Röportaj Kategorisi 1. Okan Ateş (24 TV), 2. Ceyla Büyükuzun (A Spor), 3. Serbay Şenkal (GSTV) - Mansiyon Duygu Kaya (Habertürk TV) Görüntülü Basın Maraton Haber Kategorisi TRT 1 Ana Haber, CNN Türk, Show TV Ana Haber, ATV Ana Haber Görüntülü Basın Yarı Maraton Haber Kategorisi Habertürk TV Ana Haber, NTV, Star TV Ana Haber, Kanal D Ana Haber Görüntülü Basın Maraton Öncesi Özel Programlar 1. Burcu Kaya (NTV), 2. Deniz Satar (TRT Spor), 3. Pınar İlik Üçer (NTV Spor) - Mansiyon Yeliz Karakaya (Sports TV) Görütünlü Basın Yarı Maraton Öncesi Özel Programlar 1. Nazlı Canyurt (beIN Sports), 2. Ercan Taner-Murat Kosova (NTV Spor), 3. Hakan Dede (TGRT Haber) - Mansiyon Yağız Şenkal (NTV) Görüntülü Basın Çocuk Maratonu Haber Kategorisi 1. Ceyda Dönmez (A Spor), 2. Miray Çavuşoğlu (Sports TV), 3. Tuğba Södekoğlu (ATV) Radyo Kategorisi Emir Ekşioğlu-Süleyman Topçu (TRT Radyo), İlker Duralı (LİG Radyo), Sabri Ugan (Radyospor), Ufuk Karacan (Radyo Bilyoner) Kameraman Kategorisi Arslan Can Kaba (beIN Sports), Oktay Taşkın (NTV), Rafet Topçu (NTV Spor) Maratonu Destekleyen Sivil Toplum Kuruluşları Kadın ve Demokrasi Derneği, Kızılay, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Tohum Otizm Vakfı, Toplum Gönüllüleri Vakfı, Türkiye Beyazay Derneği, Türkiye Kanser Derneği, Yeşilay Maratonu Desteklen Futbol Takımları Adanaspor, Antalyaspor, Atiker Konyaspor, Beşiktaş, Çaykur Rizespor, Fenerbahçe, Galatasaray, Gençlerbirliği, Kardemir Karabükspor, Kasımpaşa, Kayserispor, Medipol Başakşehir, Trabzonspor Maratonu Destekleyen Basketbol Takımları Anadolu Efes, Beşiktaş Sompo Japan, Darüşşafaka Doğuş, Fenerbahçe, Galatasaray Odeabank, İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Muratbey Uşak, Pınar Karşıyaka, TOFAŞ, Trabzon Medical Park Spor İstanbul Özel Ödülleri Aybars Hünalp, Aydın Bayram, Cem Yılmaz, Ersin Düzen, Fuat Akdağ, Murat Özbostan, Serhat Ulueren, Serkan Korkmaz, Zeki Uzundurukan.

 

Spor İstanbul Basın ve Spor Ödülleri sahiplerini buldu (26)

Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...

Yorum Yaz

Siz de yorum yapın
Adınız
Eposta
Yorumunuz