Karate Takım Kadroları

28 Aralık 2013 Cumartesi

ADI SOYADI KATEGORİSİ
Şükrü Onur Demir Ümit Erkek Kumite A Takımı
Hasan Hüseyin Zent Ümit Erkek Kumite A Takımı
İlker İpek Ümit Erkek Kumite A Takımı
Fatih Sarıkaya Ümit Erkek Kumite A Takımı
Bayram Oğuz Ümit Erkek Kumite A Takımı
Emre Sevim Ümit Erkek Kumite A Takımı

 

ADI SOYADI KATEGORİSİ
OZAN GÖKÇEN Genç Erkek Kumite A TAKIMI +76 KG
MURAT ÇIĞIRTAŞ Genç Erkek Kumite A TAKIMI 76 KG
İBRAHİM ARVAS Genç Erkek Kumite A TAKIMI 76 KG
FUAT DEMİREL Genç Erkek Kumite A TAKIMI 55 KG
SAVAŞ ULAŞ GÜLTEKİN Genç Erkek Kumit A TAKIMIe 61 KG
İBRAHİM KEREM OCAK Genç Erkek Kumite A TAKIMI 68 KG
HALİL İBRAHİM ALPTEKİN Genç Erkek Kumite A TAKIMI +76 KG
GÖKAY İLGEZDİ Genç Erkek A TAKIMI KATA
TAMER PEK Genç Erkek A TAKIMI KATA
ENES TOPAL Genç Erkek A TAKIMI KATA

 

ADI SOYADI KATEGORİSİ
EDA ELTEMUR Genç Bayan A Takımı KUMİTE +59 KG
BÜŞRA KILINÇ Genç Bayan A Takımı KUMİTE 55 KG
ŞEYMA IŞIKKENT Genç Bayan A Takımı KUMİTE 61 KG

 

ADI SOYADI KATEGORİSİ
SAMED GÖK Ümit Erkek A Takımı Kumite 70 KG
ÖMER FARUK ARSLAN    Ümit Erkek A Takımı Kumite +70 KG
ALİCAN SAĞIR Ümit Erkek A Takımı Kumite 63KG
FURKAN BAHADIR TÜRKER Ümit Erkek A Takımı Kumite 70 KG
EMRE SELİM ERDAL Ümit Erkek A Takımı Kumite 63 KG
BURAK ZEKİ KARATAŞ Ümit Erkek A Takımı Kumite 52 KG
DOĞUKAN GÜRHAN Ümit Erkek A Takımı Kumite 57 KG
EMRE GÜL Ümit Erkek A Takımı Kumite 70 KG
ALPER BAŞBAĞ Ümit Erkek A Takımı Kumite +70 KG

 

ADI SOYADI KATEGORİSİ
RÜMEYSA YAZGAÇ Ümit Bayan A Takımı Kumite KATA
ÖZGE GÜLER    Ümit Bayan A Takımı Kumite 54 KG
ŞEYDA KAYA Ümit Bayan A Takımı Kumite +54 KG
EDA KUTLU Ümit Bayan A Takımı Kumite 54 KG

 

ADI SOYADI KATEGORİSİ
OĞUZHAN DEMİRCAN Minik Erkek A Takımı
EYÜP ENSAR UZUN Minik Erkek A Takımı
HARUN EMİN YALÇIN Minik Erkek A Takımı
ÖMER SALİH TOKLU Minik Erkek A Takımı
KEREM TALHA YILDIZ Minik Erkek A Takımı
YUŞA ALPEREN AKKAYA Minik Erkek A Takımı

 

ADI SOYADI KATEGORİSİ
CEYLİNAZ KOŞUCU Minik Bayan A Takımı
ALEYNA KAHVECİ Minik Bayan A Takımı
YAĞMUR NAZLICAN BAŞAR Minik Bayan A Takımı

 

ADI SOYADI KATEGORİSİ
EREN İNCE Yıldız Erkek A Takımı
FATİH UZUN Yıldız Erkek A Takımı
BATUHAN TURGUT Yıldız Erkek A Takımı
ALİ ENES DAĞ Yıldız Erkek A Takımı
ENES ŞEHSUVAR Yıldız Erkek A Takımı
FURKAN KORKMAZ Yıldız Erkek A Takımı
SEMİHCAN TAVŞANCI Yıldız Erkek A Takımı
ARİF KERİM USTA Yıldız Erkek A Takımı
YUNUS EMRE SOFUOĞLU Yıldız Erkek A Takımı
UĞURTAN DEMİR Yıldız Erkek A Takımı
MURAT KAHRAMAN Yıldız Erkek A Takımı
AHMET YUSUF SARITAŞ Yıldız Erkek A Takımı
SAMET TÜRKYILMAZ Yıldız Erkek A Takımı
UFUK ASLAN Yıldız Erkek A Takımı
MUHAMMET ÖZKAN Yıldız Erkek A Takımı
DOĞUŞ KARAKUŞ Yıldız Erkek A Takımı
EMİRHAN POSGİRAN Yıldız Erkek A Takımı
ONUR AĞIR Yıldız Erkek A Takımı
MUHAMMET ÖZKAN Yıldız Erkek A Takımı

 

ADI SOYADI KATEGORİSİ
İLGİN IŞIK YILMAZ Yıldız Bayan A Takımı
SÜMEYYA NUR TOKLU Yıldız Bayan A Takımı
HANİFE ECE DEMİRTAŞ Yıldız Bayan A Takımı
BEYAZ DAŞDEMİR Yıldız Bayan A Takımı
BÜŞRA TEMİZ Yıldız Bayan A Takımı
CEYDA KIR Yıldız Bayan A Takımı
YELDA KARADENİZ Yıldız Bayan A Takımı
BEYZA ATAKAN Yıldız Bayan A Takımı
DAMLA EKER Yıldız Bayan A Takımı
NAZLI KAYRAN Yıldız Bayan A Takımı
HATİCE KIZILTEPE Yıldız Bayan A Takımı
HİLAL YILDIZ ERGEN Yıldız Bayan A Takımı