CELALETTİN DENİZTOKER
 
  1958 yılında İstanbul’da doğan Celalettin Deniztoker evli ve 1 çocuk babasıdır. Kendisi ilkokul tahsilini Küçük Piyale İlkokulunda, orta okul tahsilini Pirireis Ortaokulu’nda ve lise öğrenimini ise Kasımpaşa Lisesi’nde tamamlamıştır. Sporla çocukluk ve gençlik yıllarından itibaren ilgilenen Deniztoker, aynı zamanda 1982 yılında Anadolu Hisarı Gençlik ve Spor Akademisinden mezun olmuştur.
            Tüm yaşamı boyunca sporla iç içe olan Deniztoker; Kasımpaşa, Galatasaray, Mecidiyeköy ve Erokspor Kulüplerinde Amatör futbol oynamıştır. Aktif Futbol yaşantısının ardından sporla olan bağları devam eden Deniztoker, futbolcu olarak yer aldığı Erokspor Kulübü’nde bu kez Antrenörlük ve Yöneticilik yapmıştır.
          2006 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kuruluna giren Deniztoker, 2014 yılına kadar bu görevine devam etmiş ve bu süreçte Atletizm ve Futbol Altyapı sorumlusu olarak görev yapmıştır. Ayrıca, Başakşehirspor Futbol Kulübü bünyesinde de 2014 – 2018 yılları arasında Altyapı Direktörlüğü görevinde bulunmuştur.
Bununla birlikte, Yönetim Kurulu üyesi olarak Buz Pateni ve Atletizm Federasyonları çatısı altında da sorumluluklar üstlenen Deniztoker, 2018 yılında Başkanlığına seçildiği İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübündeki görevinin yanı sıra Kültür Aş bünyesinde yer alan Yerebatan ve Şerefiye Sarnıçlarının da yöneticiliğini yapmaktadır.
 
S Takım O P
1 FENERBAHÇE BEKO 24 45
2 ANADOLU EFES 24 45
3 TOFAŞ 25 42
4 GAZİANTEP BASKETBOL 25 40
5 TÜRK TELEKOM 25 40
6 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 26 40
7 GALATASARAY DOĞA SİGORTA 24 39
8 BANVİT 25 37
Detayı
S Takım O P
1 HALKBANK 22 56.4
2 ARKAS SPOR 22 48.4
3 GALATASARAY 22 45.1
4 M.MİLLİ PİYANGO 22 42.2
5 FENERBAHÇE 22 40.0
6 İSTANBUL BBSK 22 39.0
7 TOKAT BELEDİYE PLEVNE 22 36.0
8 ZİRAAT BANKASI 22 34.3
Detayı

KÜLTÜREL ETKİNLİK VE GELİŞİM PROGRAMLARI

21 Ocak 2015 Çarşamba

İSTANBUL BB SPOR KULÜBÜ BRANŞLAR GELİŞİM VE EĞİTİM PROGRAMLARI

 

1-EĞİTİM PROGRAMI : Amatör spor branşlarını geliştirme proje kapsamında bölge okullarında sporcu bulma ve olimpik eğitim projesi

TARİH:20 EKİM 2014

EĞİTİMCİ: SEÇKİN RENKLİBAY  (Sportif  Ar-Ge Sorumlusu)

 

2-ETKİNLİK PROGRAMI: Kulübümüz kültürel etkinlikler çerçevesinde düzenlemiş olduğu milli bilinç ve tarihimiz konulu etkinlik organizasyonu

KONUŞMACI:YAVUZ BAHADIROĞLU

TARİH:18 ARALIK 2014

 

3-EĞİTİM PROGRAMI: Spor braşlarında analizin önemi konulu eğitim programı

 

EĞİTİMCİ: SEÇKİN RENKLİBAY (Sportif  Ar-Ge Sorumlusu)

TARİH:25 ARALIK 2014

 

 

4-EĞİTİM PROGRAMI: T.M.O.Komitesi Avrupada ödül almış projesinde spor kültürü, fair play, olimpiyat tarihi konulu eğitimler ve sunumlar yapılmıştır.

Eğitim Grubu:Branş sporcuları ve Antrenör grubu
Eğitim süresi:1 saat

TARİH:21 OCAK 2015

 

5-EĞİTİM PROGRAMI: Ülke Sporu’na birçok branşta hizmet veren kulübümüz, Kültürel Etkinlik ve Gelişim Programları çerçevesinde, faaliyet gösterdiği 22 branşın gelişiminin sağlanması amacıyla sporcu ve antrenörlere eğitim programları vermeye devam ediyor.
Cebeci konferans salonumuzda yapılan etkinliğin bu haftaki konusu Muhammed Ali'nin Spor yaşantısını anlatan belgesel gösterimiydi.

Branş Sporcularımızın katıldığı spor belgeseli etkinliği yaklaşık 1 saat sürdü


 

 

 

 

 

TARİH: 28 OCAK ÇARŞAMBA

 

 

6-EĞİTİM PROGRAMI:  Kulübümüz sporcularına yabancı dil eğitimi verildi.
Branş sporcu ve antrenörlerimize yönelik yapılacak eğitim her hafta belirlenmiş günlerde devam edecektir.
İlk gün eğitiminde ingilizce seviye belirleme sınavı yapılmıştır.


 

 

7. EĞİTİM PROGRAMI: Alkol Bağımlığı bilgilendirme eğitim toplantısı İstanbul Büyükşehir Belediye Cebeci konferans salonunda yapıldı.
Sağlıklı sporcu bireylerin yetişmesi adına İstanbul BB spor olarak Branşlarımızdaki sporcu ve antrenörlerimize yönelik yapılan alkol bağımlılığı bilgilendirme eğitiminde Yeşilay tarafından yapılan sunumda alkol tüketiminin zararları ülkemizdeki durum ve çeşitli video gösterimleriyle bilgilendirme yapıldı.Önümüzdeki günlerde planlanan diğer eğitim konularıda sporcu ve antrenörlerimizin bilgilenmesi açısından önem taşımaktadır.


 

 

8. EĞİTİM PROGRAMI: Madde bağımlılığı eğitimi ibb cebeci konferans salonunda yapıldı
Branş sporcularımız ve antrenörlerimizin bilgilenmesi ve sağlıklı sporcuların yetişmesi adına yapılan eğitimin bu haftaki konusu madde bağımlılığı eğitimiydi. Yeşilay tarafından uzman Özlem Çelik tarafından çeşitli video ve bilgi eğitimi yapılmıştır. Önümüzdeki haftalarda teknoloji bağımlılığı eğitimi yapılacaktır.

 

 

 

9. EĞİTİM PROGRAMI: Sportif Data Bilgilendirme toplantısı yapıldı

Sportif Data Bilgilendirme toplantısı 22 Nisan saat:11.00 da İbb Cebeci  konferans salonumuzda branş menajerlerimizin katılımı ile yapıldı.

Sportif performans , antrenman, maç verileri ve analizlerinin yapılacağı sistemi branş menajerlerine tanıtıp bilgi verildi. Bu sistem ülkemizde ilk defa bu kadar fazla branşı olan bir kulübe branşları  sistemli hale getirebilme,  sporcuların ve antrenörlerin verilerine sağlıklı görebilmek adına yapılmıştır.

10. EĞİTİM PROGRAMI: Life kınetik teknolojisinin tanıtıldığı bilgilendirme Eğitimi yapıldı.
İstanbul Büyükşehir Belediyespor kulübü olarak yapmış olduğumuz sporcu ve antrenörlerimizin gelişmesi ve bilgilenmesi yönündeki spor çalışmalarının biri de dün İbb Cebeci Konferans salonunda yapıldı. Lıfekınetik uzmanları tarafından life kınetik teknolojisinin tanıtıldığı bilgilendirme Eğitiminde sporcuların algı düzeylerini geliştirmek spor branşına göre koordinasyon, beceri gibi özelliklerin gelişmesi ve antrenman programlarının içinde antrenörler Işığında belirlenen günlerde sporculara uygulanması ve bu sayede sporcuların çok yönlü olarak gelişimlerini sağlamak Amacıyla bilgilendirme programı gerçekleşmiştir. Belirlenecek programla önümüzdeki günlerde belirli programlar eşliğinde belirlenmiş günlerde sporcularımıza uygulamalar yapılacaktır. Ayrıca dün yapılan toplantıda branş antrenörlerimize tarafımdan Sportif Data sistem bilgilendirmesi yapıldı ve programın kulubümüze katacağı inovasyonların bilgileri verildi. 5 Mayıs 2015
11. EĞİTİM PROGRAMI:Gençlerde Sosyal Medya Kullanımı ve Teknoloji Bağımlılığı toplantısı cebecide yapıldı.
İstanbul BB Spor kulübü olarak branş antrenör ve sporcularımızın gelişimini sağlamak adına yapılan Spor çalışmalarında bugün işlenen konu genç branş sporcularımızı yakından ilgilendiren “'Gençlerde Sosyal Medya Kullanımı ve Teknoloji Bağımlılığı” konulu bilgilendirme eğitimi Yeşilay kurum uzmanı tarafından yapılan sunumla gerçekleşti. Özellikle Genç branş sporcuların sosyal medyaya ve teknolojiye bağımlılık konusunda bilinçlenmesi ve bu konuda bilgilenmeleri adına gerçekleşen eğitimde boş zamanlarını doğru değerlendirme ve iletişim gibi konularda genç sporcularımıza bilgiler verildi.13 Mayıs 2015

SPORTİF GELİŞİM PROGRAMI:

Antrenör ve Sporcularımızın gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlediğimiz Avrupadaki Spor Sistemleri konulu Sportif Gelişim Programı Cebeci Spor Kompleksi’nde Dr. Borja Garcia’nın sunumuyla gerçekleştirildi.

22 Branşta 114 takımla ülke sporuna hizmet veren kulübümüzün Cebeci Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen program Kulüp Başkanımız Bahattin Ulusan, Yönetici, Antrenör, Sporcularımız ve kulüp personelimizin katılımıyla yapıldı. Yoğun ilginin olduğu ve 2 oturumdan oluşan programda Dr. Borja Garcia 1. oturumda Avrupa Birliği Spor Düzenlemeleri, Tarihsel Gelişimi ve spora bakış açılarını anlattı.
Avrupa Birliği Spor çalışmaları kurucu üyesi ve aynı zamanda LOUGHBOROUGH üniversitesi Spor Bilimleri Departmanı eğitmeni olan Dr. Borja Garcia 2. oturumda ise Avrupa Birliği Spor Politikaları, Avrupa Birliği’nde kurumsal spor anlayışı ve fırsatlarını anlattı.
Programın ardından toplu fotoğraf çekilirken, Kulüp Başkanımız Bahattin Ulusan, Dr. Borja Garcia’ya plaket takdim ederek teşekkürlerini sundu.
Loughborough üniversitesi 2014 yılında Spor üniversiteleri alanında ödül alırken, Borja Garcia da 2010 yılında akademik kategoride ödül sahibi bir spor uzmanı olarak kulübümüzün sportif gelişim programları çerçevesinde katkılarda bulunup bir çalışma gerçekleştirmiştir. (26 Ocak 2016)

 

film izle kocaeli katlanır cam kacaeli cam balkon