ibbsk-preloader
Siteye Devam Et
Efeler Voleybol Liginde Son Durum

Voleybol Efeler Ligi
Son Karşılaşmalarımız

3 : 2

ARKAS SPOR

VS

İSTANBUL BBSK

İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)

09 Mart 2019 16:00

3 : 1

İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ

VS

İSTANBUL BBSK

AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU)

02 Mart 2019 17:00

3 : 0

İSTANBUL BBSK

VS

MALİYE PİYANGO

İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)

23 Şubat 2019 14:00

branch image
Efeler Voleybol Ligi
SıraTakımOP
1HALKBANK2256.460
2ARKAS SPOR2248.440
3GALATASARAY2245.140
4MALİYE PİYANGO2242.260
5FENERBAHÇE2240.080
6İSTANBUL BBSK2239.080
7TOKAT BLD. PLEVNE2236.020
8ZİRAAT BANKASI2234.360
9İNEGÖL BLD.2224.320
10İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ2223.200
Editörün Seçimi Tümü
Etkinlik Takvimi
icon
TVF EFELER LİGİ 11. HAFTA
İSTANBUL BBSK - BURSA BBSK
15 Aralık 2019 Pazar 00:00 HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
icon
TVF EFELER LİGİ 10. HAFTA
GALATASARAY - İSTANBUL BBSK
08 Aralık 2019 Pazar 00:00 BURHAN FELEK SPOR SALONU
icon
TVF EFELER LİGİ 9. HAFTA
İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE
01 Aralık 2019 Pazar 00:00 HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
icon
TVF EFELER LİGİ 8. HAFTA
PLEVNE TOKAT BLD. - İSTANBUL BBSK
24 Kasım 2019 Pazar 00:00 TOKAT
icon
TVF EFELER LİGİ 7. HAFTA
İSTANBUL BBSK - HALKBANK
20 Kasım 2019 Çarşamba 00:00 HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
icon
TVF EFELER LİGİ 6. HAFTA
İNEGÖL BLD. - İSTANBUL BBSK
17 Kasım 2019 Pazar 00:00 İNEGÖL/BURSA
icon
TVF EFELER LİGİ 5. HAFTA
İSTANBUL BBSK - ARHAVİ VOLEYBOL
10 Kasım 2019 Pazar 00:00 HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
icon
TVF EFELER LİGİ 4. HAFTA
İSTANBUL BBSK - ARKAS SPOR
06 Kasım 2019 Çarşamba 00:00 HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
icon
TVF EFELER LİGİ 3. HAFTA
SORGUN BLD. - İSTANBUL BBSK
03 Kasım 2019 Pazar 00:00 YOZGAT/SORGUN
icon
TVF EFELER LİGİ 2. HAFTA
İSTANBUL BBSK - SPOR TOTO
30 Ekim 2019 Çarşamba 00:00 HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
icon
TVF EFELER LİGİ 1. HAFTA
ZİRAAT BANKASI - İSTANBUL BBSK
27 Ekim 2019 Pazar 00:00 ANKARA
icon
İSTANBUL BBSK - PINAR KARŞIYAKA
 CEBECİ SPOR SALONU - 19.00
31 Ekim 2018 Çarşamba 23:00
icon
İSTANBUL BBSK - PAOK THESSALONİKİ
 HİDAYET TÜRKOĞLU - 17.00
31 Ekim 2018 Çarşamba 21:00
icon
İSTANBUL BBSK - PINAR KARŞIYAKA
 CEBECİ SPOR SALONU - 19.00
31 Ekim 2018 Çarşamba 20:00
icon
İSTANBUL BBSK - PAOK THESSALONİKİ
 HİDAYET TÜRKOĞLU - 17.00
31 Ekim 2018 Çarşamba 18:00
icon
GAZİANTEP BASKETBOL - İSTANBUL BBSK (BSK GENÇLER LİGİ)
 GAZİANTEP KARATAŞ ŞAHİNBEY SPOR SALONU - 13.00
31 Ekim 2018 Çarşamba 17:00
icon
GAZİANTEP BASKETBOL - İSTANBUL BBSK (BSK GENÇLER LİGİ)
 GAZİANTEP KARATAŞ ŞAHİNBEY SPOR SALONU - 13.00
31 Ekim 2018 Çarşamba 14:00
icon
KARTAL ANADOLU - İSTANBUL BBSK (VOL. 2. LİG BYN)
BURHAN FELEK - 19.00
29 Ekim 2018 Pazartesi 23:00
icon
KARTAL ANADOLU - İSTANBUL BBSK (VOL. 2. LİG BYN)
BURHAN FELEK - 19.00
29 Ekim 2018 Pazartesi 20:00
icon
ZİRAAT BANKASI - İSTANBUL BBSK (EFELER LİGİ)
 ANKARA - 16.00
28 Ekim 2018 Pazar 20:00
icon
BANVİT BASKETBOL - İSTANBUL BBSK (BSK GENÇLER LİGİ)
 BALIKESİR BANVİT KARA ALİ ACAR SPOR SALONU - 13.00
28 Ekim 2018 Pazar 17:00
icon
ZİRAAT BANKASI - İSTANBUL BBSK (EFELER LİGİ)
 ANKARA - 16.00
28 Ekim 2018 Pazar 17:00
icon
WUSHU MİNİKLER-YILDIZLAR-GENÇLER İLLERARASI CUMHURİYET KUPASI
  YALOVA - 10.00
28 Ekim 2018 Pazar 14:00
icon
GÜREŞ YILDIZLAR GREKO-ROMEN / SERBEST 2. LİG GRUP MÜSABAKASI
 AFYON - 10.00
28 Ekim 2018 Pazar 14:00
icon
BANVİT BASKETBOL - İSTANBUL BBSK (BSK GENÇLER LİGİ)
 BALIKESİR BANVİT KARA ALİ ACAR SPOR SALONU - 13.00
28 Ekim 2018 Pazar 14:00
icon
WUSHU MİNİKLER-YILDIZLAR-GENÇLER İLLERARASI CUMHURİYET KUPASI
  YALOVA - 10.00
28 Ekim 2018 Pazar 11:00
icon
GÜREŞ YILDIZLAR GREKO-ROMEN / SERBEST 2. LİG GRUP MÜSABAKASI
 AFYON - 10.00
28 Ekim 2018 Pazar 11:00
icon
MİLAS BLD - İSTANBUL BBSK (VOL 1.LİG ERK)
 MUĞLA / MİLAS - 14.00
27 Ekim 2018 Cumartesi 17:00
icon
BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - İSTANBUL BBSK
 AKATLAR SPOR VE KÜLTÜR KOMPLEKSİ - 13.00
27 Ekim 2018 Cumartesi 16:00
icon
MİLAS BLD - İSTANBUL BBSK (VOL 1.LİG ERK)
 MUĞLA / MİLAS - 14.00
27 Ekim 2018 Cumartesi 14:00