ibbsk-preloader
Manşet
İstanbul BBSK 50-98 Bahçeşehir Koleji
Basketbol
Basketbol takımımızın konuğu Bahçeşehir Koleji...
Basketbol
Anadolu Efes - İstanbul BBSK : 111 - 74
Basketbol
Basketbol takımımızın rakibi Anadolu Efes...
Basketbol
İstanbul BBSK 65-94 Gaziantep Basketbol
Basketbol
Basketbol takımımızın konuğu Gaziantep Basketbol...
Basketbol

Tahinci Oğlu Basketbol Ligi Son Karşılaşmalarımız

50 : 98

İSTANBUL BBSK

VS

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

Cebeci Spor Salonu

11 Mayıs 2019 15:15

111 : 74

İSTANBUL BBSK

VS

ANADOLU EFES

Sinan Erdem Spor Salonu

04 Mayıs 2019 15:15

65 : 94

İSTANBUL BBSK

VS

GAZİANTEP BASKETBOL

Cebeci Spor Salonu

27 Nisan 2019 20:00

Önümüzdeki Maçlar

ARKAS SPOR

VS

İSTANBUL BBSK

default-score
field
Ülker Sports Arena
league
Tahincioğlu Basketbol Ligi
time
10 EYLÜL PAZAR
20:00

İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ

VS

İSTANBUL BBSK

default-score
field
Ülker Sports Arena
league
Tahincioğlu Basketbol Ligi
time
10 EYLÜL PAZAR
20:00

İSTANBUL BBSK

VS

MALİYE PİYANGO

default-score
field
Ülker Sports Arena
league
Tahincioğlu Basketbol Ligi
time
10 EYLÜL PAZAR
20:00
branch image
Tahincioğlu Basketbol Ligi
Son Karşılaşmalarımız
SıraTakımOP
1ANADOLU EFES2853
2FENERBAHÇE BEKO2852
3TOFAŞ2846
4GALATASARAY DOĞA ...2846
5GAZİANTEP BASKETBOL2845
6BEŞİKTAŞ SOMPO ...2844
7TÜRK TELEKOM2844
8BANVİT2842
9BAHÇEŞEHİR KOLEJİ2841
10DARÜŞŞAFAKA TEKFEN2841
11PINAR KARŞIYAKA2839
12AREL ÜNİVERSİTESİ ...2836
13İSTANBUL BBSK2834
14AFYON BELEDİYESPOR2834
15ADATIP SAKARYA ...2833

Basketbol

Arel Üni. B.Çekmece 96-90 İstanbul BBSK

Gazanfer Bilge Spor Salonu'nda oynanan mücadeleye hızlı başlayan ev sahibi Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol ilk çeyreği 28-21 önde geçti.  İkinci çeyrekte toparlanan ...
Devamını Oku
Bizi Sosyal Medyada Takip Etmeye Ne Dersin?
Etkinlik Takvimi
icon
TAEKWONDO ÜMİTLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
12 Temmuz 2019 Cuma 12:00
icon
TAEKWONDO ÜMİTLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
12 Temmuz 2019 Cuma 09:00
icon
VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
 ANKARA
02 Temmuz 2019 Salı 03:00
icon
VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
 ANKARA
02 Temmuz 2019 Salı 12:00
icon
VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
 ANKARA
01 Temmuz 2019 Pazartesi 03:00
icon
VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
 ANKARA
01 Temmuz 2019 Pazartesi 12:00
icon
ATLETİZM U16 SPOR TOTO KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
 TRABZON - 14.00
30 Haziran 2019 Pazar 05:00
icon
ATLETİZM U16 SPOR TOTO KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
 TRABZON - 14.00
30 Haziran 2019 Pazar 02:00
icon
TAEKWONDO YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
30 Haziran 2019 Pazar 12:00
icon
KARATE ÜMİT-GENÇ VE 21 YAŞ ALTI TÜRKİYE ŞAMP.
 GAZİANTEP - 09.00
30 Haziran 2019 Pazar 12:00
icon
TAEKWONDO YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
30 Haziran 2019 Pazar 09:00
icon
KARATE ÜMİT-GENÇ VE 21 YAŞ ALTI TÜRKİYE ŞAMP.
 GAZİANTEP - 09.00
30 Haziran 2019 Pazar 09:00
icon
VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
 ANKARA
30 Haziran 2019 Pazar 03:00
icon
VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
 ANKARA
30 Haziran 2019 Pazar 12:00
icon
ATLETİZM SPOR TOTO U16 KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
 TRABZON - 14.00
29 Haziran 2019 Cumartesi 05:00
icon
ATLETİZM SPOR TOTO U16 KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
 TRABZON - 14.00
29 Haziran 2019 Cumartesi 02:00
icon
TAEKWONDO YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
29 Haziran 2019 Cumartesi 12:00
icon
KARATE ÜMİT-GENÇ VE 21 YAŞ ALTI TÜRKİYE ŞAMP.
 GAZİANTEP - 09.00
29 Haziran 2019 Cumartesi 12:00
icon
TAEKWONDO YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
29 Haziran 2019 Cumartesi 09:00
icon
KARATE ÜMİT-GENÇ VE 21 YAŞ ALTI TÜRKİYE ŞAMP.
 GAZİANTEP - 09.00
29 Haziran 2019 Cumartesi 09:00